+31 (0) 20 760 2040 info@spilgames.com

Mobile User Privacy – PL

Mobile User Privacy

Feb 19 2018

Firma SPIL Games BV (dalej zwana „SPIL”) angażuje się w ochronę prywatności naszych użytkowników i z dbałością oraz szacunkiem obchodzi się z danymi osobowymi pozyskanymi od tych osób. Nasze Zasady ochrony prywatności w aplikacjach mobilnych precyzują, jakie informacje gromadzimy od użytkowników i co z nimi robimy. Ponadto wyjaśniają ograniczone zaangażowanie stron trzecich. Nie gromadzimy więcej informacji, niż jest to uzasadnione w celu zapewniania możliwie najlepszych wrażeń użytkownikom.

Firma SPIL udostępnia identyfikatory urządzeń i inne dane prywatne naszym zaufanym partnerom reprezentującym serwisy społecznościowe, agencje reklamowe i firmy analityczne w celu doskonalenia wrażeń użytkowników. Nasi partnerzy pomagają nam ulepszać funkcjonalność naszych gier, pozyskiwać statystyki dotyczące korzystania z naszych gier oraz tworzyć reklamy odpowiednie dla użytkowników.

Firma SPIL wykorzystuje identyfikatory urządzeń oraz inne dane prywatne również do następujących celów:

Funkcjonalność: Firma SPIL gromadzi dane na temat dokonywanych wyborów, umożliwiając dostosowanie gry do potrzeb użytkownika. Firma SPIL zapamiętuje dokonywane wybory, takie jak preferencje językowe, kraj czy inne ustawienia, oraz dostarcza spersonalizowane lub ulepszone funkcje wskazane przez użytkownika, aby podczas kolejnego korzystania z gry użytkownik nie musiał ponownie podawać wszystkich tych informacji.

Analityka: Firma SPIL gromadzi dane dotyczące sposobu korzystania z gry. Uzyskane statystyki dostarczają nam informacji na temat częstotliwości grania w grę, elementów, na które użytkownik poświęca najwięcej czasu, oraz ogólnej interakcji z grą. W ten sposób możemy dołożyć wszelkich starań, aby struktura, nawigacja oraz zawartość w grze były jak najbardziej przyjazne dla użytkowników. Ponadto firma SPIL ma możliwość monitorowania występujących błędów oraz ustalania, które elementy gry wymagają zmian.

Rekomendacje: Firma SPIL gromadzi dane dotyczące użytkownika, aby optymalizować treści w grze i dostarczać użytkownikowi rekomendacje związane z grą.

Serwisy społecznościowe: Firma SPIL udostępnia dane serwisom społecznościowym. Firmy te mogą korzystać z tych danych w celu dostarczania użytkownikowi odpowiednich reklam w swoich witrynach i w ramach usług internetowych.

Reklama: Firma SPIL gromadzi i udostępnia dane w celu personalizowania reklam w grze zgodnie z preferencjami użytkownika i jego zachowaniem w Internecie. Co więcej, używamy tych danych do pomiaru emisji oraz skuteczności kampanii reklamowych oraz do ograniczania liczby wyświetleń reklamy użytkownikowi. Dane te są udostępniane zewnętrznym firmom reklamowym.

Firma SPIL ma prawo do wprowadzania sporadycznych zmian w treści niniejszego oświadczenia, które mogą być podyktowane zmianami w naszych grach lub w obowiązujących przepisach.

W razie pytań i/lub uwag prosimy o kontakt z nami pod adresem info@spilgames.com lub SPIL GAMES BV Mussenstraat 15 1223 RB, Hilversum Holandia